Site icon Vintage Story Polska

Aktualizacja – stan VS – maj 2024

Drodzy Gracze prace nad nudną, starą wersją 1.19 zakończyły się już jakiś czas temu. Więc porozmawiajmy trochę o następnej dużej aktualizacji – wersji 1.20!


Prace w toku!

Materiały mogą być w stanie niedokończonym, mogą ulec dużym zmianom lub zostać całkowicie usunięte.


Demonstracja łosia, z niektórymi wstępnymi, jeszcze nie funkcjonalnymi akcesoriami


Żeglowanie

Jeśli chodzi o żeglowanie, postępy w jego konkretnym wdrożeniu są niewielkie, ale miejmy nadzieję, że pod względem technicznym będzie to po prostu „koń na wodzie”.Jest już wstępny model.

Podobnie jak wcześniej, celem jest wybór z gotowych statków z możliwością dostosowywania. Statki są zaprojektowane tak, aby można było na nich umieszczać sprzęt w rozmiarze bloków. W przyszłości możliwe jest wykorzystanie systemu mini-wymiarów do budowy w pełni niestandardowych statków, ale to poza zakresem wersji 1.20.

Twórcy nie mogą zdradzić zbyt wiele o lokalizacjach fabularnych. Mogą jednak zapewnić, że będą one na poziomie jakości pierwszego lochu fabularnego. Lokacje te oferują nowe wglądy w fabułę gry, pozwalają spotkać nowe moby i zmieniają odczucia względem samej gry.


Wersja 1.20 wprowadzi przynajmniej trochę nowego życia owadów do świata!


Animacje wysokiej jakości


Nowy animator intensywnie pracuje nad przerobieniem animacji zwierząt.


Nowy Mob

Pojawi się kolejny (pół) pospolity mob, który uzupełni obecne, dość jednorodne zagrożenie ze strony włóczęg. Modele są już w większości ukończone, ale na razie zobaczycie tylko ogólną koncepcję artystyczną.


Exit mobile version