Aktualizacja: v1.18.11/12/13 – Nieszczelna wtyczka przeładowania świata

Aktualizacja: v1.18.11/12/13 – Nieszczelna wtyczka przeładowania świata

Drodzy Gracze Wersja stabilna v1.18.11/12/13 można teraz pobrać w obszarze klienta.

Wygląda na to, że w jednej z ostatnich aktualizacji autor gry zepsuł automatyczną aktualizację systemu Windows. Ta wersja rozwiązuje ten problem, ale nadal konieczna będzie ręczna aktualizacja do wersji 1.18.11 poprzez obszar klienta. Naprawia także duży wyciek pamięci w trybie dla jednego gracza, gdy opuszczasz i ponownie otwierasz światy bez ponownego uruchamiania gry.

Wydano także wersję 1.18.13, aby naprawić dwa błędy w instalatorze Windows.

Aktualizacja gier:

  • Funkcja: Nowe ustawienie „Direct Mouse Mode” w ustawieniach myszy, domyślnie wyłączone. Włącz tę opcję, aby mapować mysz 1:1, co powinno pomijać ustawienia przyspieszenia i szybkości myszy w systemie operacyjnym. Efekty będą się różnić w zależności od systemu, w zależności od konfiguracji myszy w systemie operacyjnym do użytku innego niż gry.
  • Naprawiono: Automatyczna aktualizacja w grze z wersji 1.18.9 blokowała się w systemie Windows
  • Naprawiono: Bardzo duży wyciek pamięci podczas opuszczania i ponownego otwierania światów dla jednego gracza bez ponownego uruchamiania gry
  • Naprawiono: Drewniane maczugi i ogniwa włóczni nie można kliknąć w przewodniku startowym
  • Naprawiono: Stworzenie „Dave” jest zawsze widoczne przy maksymalnej odległości widoku, a ruch nóg nie jest zsynchronizowany
  • Naprawiono: Usunięto tekst „eksperymentalny głos” w oknie dialogowym tworzenia postaci, ponieważ te głosy nie są już eksperymentalne!
Jaka jest twoja reakcja na artykuł?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz