Zastosowanie Technik Tradycyjnych w Warsztatowym Tworzeniu

początki gry

Zastosowanie Technik Tradycyjnych w Warsztatowym Tworzeniu

Wiele przepisów rzemieślniczych korzysta z siatki twórczej, podobnie do tej w Minecraft, ale z kluczową różnicą: siatka 3×3 jest zawsze dostępna w ekwipunku, a nie wymaga oddzielnego bloku. Przepisy nieoparte na siatce twórczej wykorzystują bardziej zaawansowane metody, takie jak kucie i formowanie z gliny, które stanowią o najlepszych przykładach tych technik.


Podstawy Wyrobu Narzędzi – Krzemień i Metal

Krzesanie krzemienia pozwala na wykonanie narzędzi kamiennych. Narzędzia metalowe powstają przez odlewanie lub kucie. Zaleca się zapoznanie z przewodnikiem dla początkujących Survival. Te metody umożliwiają uzyskanie głowic narzędzi, które następnie łączy się z patykiem.


Tworzenie Broni – Od Krzemieniowych Oszczepów do Metalowych Mieczy

Krzesając krzemień, wykonuje się oszczepy. Tworząc najpierw nóż, produkuje się drewniane maczugi. Bronie metalowe powstają przez odlewanie narzędzi lub kucie.


Porządkowanie Przedmiotów – Od Koszy do Skrzyń i Stojaków na Narzędzia

Kosze mieszczą 8 przedmiotów. W pojemnikach do przechowywania przechowuje się 12 przedmiotów, zapewniając lepszą ochronę dla niektórych rodzajów jedzenia. Skrzynie posiadają 16 miejsc. Stojaki na narzędzia umożliwiają przechowywanie 4 narzędzi. Skrzynie można opisywać, używając pigmentów takich jak węgiel czy wapień, na tabliczkach.


Optymalizacja Ekwipunku – Wskazówki dotyczące Pojemników i Torby Górniczej

Nosisz pojemnik w jednym z czterech slotów na pojemniki, zabierając ze sobą wszystkie przedmioty, które znajdują się w nim. Zaleca się opróżnianie swojego ekwipunku przed wyrzuceniem pojemników. Torbę górniczą można używać wyłącznie do przenoszenia rud, minerałów i kamieni.


Przejściowe Źródła Światła

Łączysz patyk i suchą trawę, aby stworzyć podstawowe pochodnie. Możesz je zapalić, umieszczając w rozpalonym ognisku, jednak świecą tylko przez ograniczony czas po zapaleniu. W przeciwieństwie do nich, inne źródła światła oferują trwałe oświetlenie.


Wydobywanie Bloków Kamienia

Blok kamienia można wydobyć, usuwając wszystkie przyległe bloki dotykające jego 6 ścian.


Przetwarzanie Drewna

Z drewna można wytworzyć schody lub płytki, umieszczając piłę na siatce rzemieślniczej w różny sposób wokół deski.


Czasowe Skoki w Grze – Funkcja Łóżek

Łóżka pozwalają przeskoczyć o określoną liczbę godzin, w zależności od rodzaju łóżka, zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i wieloosobowym, gdy wszyscy gracze śpią.


Jaka jest twoja reakcja na artykuł?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz