AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmu w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została powołana do życia przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w idealnych wręcz warunkach wspartych najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy m.in. reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i dźwiękowcy, teoretycy filmowi, znani aktorzy. szkoła filmowa Warszawa

Każdy uczestnik szkoły filmowej Warszawa ma szansę poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmowej, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy chcą zgłębić tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Wami wiele możliwości.

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu

usługi

Komentarze: 5


 • noavatar.png
  Pytka
  Dodany: 2021-08-26

  Nuże prawie rok po ożenku zostali dziadkami kształtnej córeczki, a po dwóch latkach podrostka.

 • noavatar.png
  Pałczyński
  Dodany: 2021-08-29

  Jednak na wybuchu czerwca przyjeżdżali do nas na lato

 • noavatar.png
  Major
  Dodany: 2021-10-19

  Wiecznie na zalążku czerwca przychodzili do nas na latko

 • noavatar.png
  Rygielski
  Dodany: 2021-10-19

  Ciągle na początku czerwca przemierzali do nas na latko

 • noavatar.png
  Grodzki
  Dodany: 2021-10-25

  Gwałtem niemalże rok po ślubie dożyliśmy tatami urodziwej córuni, zaś po dwóch latkach malca.

Copyright © 2019 Vintagestory.pl