Uprawy

foto

Rolnicy jakiegokolwiek dnia starają

W jaki sposób zabezpieczać uprawy przed szkodnikami? Rolnicy jakiegokolwiek dnia starają się, by ich uprawa była produktywna oraz uzyskiwała jak najwięcej plonów. Nie chodzi o zyski lub potrzebę posiadania jak największych maszyn oraz ziem - gra toczy się o wsparcie światu oraz ludziom, którzy nie specjalizują się rolnictwem. Można pragnąć lub ewentualnie nie, lecz.

Kategoria: Uprawy
Komentarze: 0

Zobacz więcej ...

foto

Profilaktyka oraz walka ze szkodnikami bądź też chwastami

Jakim sposobem zabezpieczać uprawy przed szkodnikami? Rolnicy każdego dnia starają się, żeby ich uprawa była sprawna i generowała jak najwięcej plonów. Nie chodzi o dochody lub potrzebę posiadania jak największych maszyn i ziem - gra toczy się o wsparcie światu i ludziom, jacy nie specjalizują się rolnictwem. Wolno chcieć czy też nie, lecz każdy człowiek każdego dnia korzysta.

Kategoria: Uprawy
Komentarze: 4

Zobacz więcej ...

foto

Jak zwalczać chwasty? Wskazówki dla rolników

Jak zwalczać chwasty? Wskazówki dla rolników Rolnictwo to trzon ludzkiego życia. Obywatele egzystujący w miastach nieraz jednakże zapominają, że to na rolnictwie i ciężkiej pracy rolników opiera się ich codzienność. Skutkiem tego gdy na polach pojawia się problem związany z pogodą czy szkodnikami, nieliczni fachowcy ruszają na wsparcie, uruchamiając swoje laboratoria oraz za priorytet biorąc takie kwestie, jak chwasty w pszenicy ozimej.

Kategoria: Uprawy
Komentarze: 2

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Vintagestory.pl