Nieruchomości

foto

Nieraz jako dorastający młodzi ludzie marzymy o tym

Nieraz jako dorastający młodzi ludzie marzymy o tym, ażeby wyrwać się z mieszkania familijnego, by osiedlić się w znaczącym mieście, aby żyć komfortowo. Takie plany poprzez długi czas pozostają w sferze naszych marzeń. Nie jest łatwo je uwieńczyć. O ile przeprowadzka do innego miasta nie jest aż taka skomplikowana, najzwyczajniej w świecie podejmujemy decyzję o tym, iż się przeprowadzamy oraz robimy to, o tyle zakup nieruchomości to już kolosalny problem.

Kategoria: Nieruchomości
Komentarze: 6

Zobacz więcej ...

foto

Miejsce zamieszkania w Warszawie

Miejsce zamieszkania w Warszawie nie musi kojarzyć się ze zgiełkiem czy też stałą pogonią za wolnym miejscem parkingowym. Pragniesz mieszkać w Warszawie, jednak nie chcesz, żeby apartament był oddalony od centrum? Fantazjujesz o połączeniu zadowolenia, zielonych parków, przystępności placu zabaw oraz szkoły dla dzieci z bliskością centrum oraz odpowiednim połączeniem drogowym z najistotniejszymi arteriami.

Kategoria: Nieruchomości
Komentarze: 5

Zobacz więcej ...

foto

Sprzedaż mieszkania pod żadnym pozorem

Sprzedaż mieszkania pod żadnym pozorem nie musi być taka prosta. Samodzielne przedstawienie ogłoszenia, zdjęcia, odnalezienie miejsc, gdzie dorzucić informację o sprzedaży i późniejsze kontakty z potencjalnymi kupującymi (którzy z pewnością od razu nie zdecydują się na nabycie bądź będą wytykać problemy, by zmniejszyć cenę nieruchomości). Masz do sprzedania miejsce zamieszkania, jednak nie chcesz samodzielnie przechodzić.

Kategoria: Nieruchomości
Komentarze: 3

Zobacz więcej ...

Copyright © 2019 Vintagestory.pl