Site icon Vintage Story Polska

Mod – Carry On

Mod – Carry On

Mod stworzony przez copygirl – CarryCapacity

Umożliwia podnoszenie i noszenie bloków, w szczególności kontenerów razem z ich zawartością, w dłoniach oraz na plecach.


Sposób użycia

Mod Carry On umożliwia graczom podnoszenie i noszenie różnorodnych bloków oraz kontenerów zarówno w dłoniach, jak i na plecach. Ten mechanizm rewolucjonizuje interakcje z otoczeniem, oferując bardziej realistyczne zarządzanie przedmiotami i surowcami. Gracze zyskują możliwość transportowania takich przedmiotów jak koszyki, skrzynie, beczki, naczynia (również te uszkodzone) oraz kowadła. Mod ten nie ogranicza się jedynie do podstawowej funkcjonalności przenoszenia bloków, ale również oferuje zaawansowane opcje, takie jak noszenie na plecach wybranych przedmiotów bez żadnych ograniczeń, otwierając przed graczami nowe strategie na maksymalizację efektywności podróży i zadań transportowych.


Dodatkowe informacje

Zazwyczaj, noszenie kontenerów powoduje pewne spowolnienie. Nie jest również możliwy sprint z blokiem trzymanym w dłoniach.

Przy otrzymaniu jakichkolwiek obrażeń, upuszczane jest to, co jest trzymane w dłoniach. Jeśli gracz umrze na terenie roszczenia, do którego nie ma uprawnień, a nie można znaleźć miejsca na blok, przedmioty upadną. Kontenery wyleją swoją zawartość, naczynia z łupami roztrzaskają się wypuszczając łupy, a niektóre przedmioty mogą się całkowicie zniszczyć.


Jaka jest twoja reakcja na artykuł?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Exit mobile version