Aktualizacja – v1.19.0 – Nowe animacje

Aktualizacja – v1.19.0 – Nowe animacje

Aktualizacja – v1.19.0 – Nowe animacje

Drodzy Gracze, wersja 1.19.0, stabilne wydanie, jest już dostępna do pobrania przez menedżera konta. Twórcy skończyli 9-miesięczną intensywną pracę nad wersją 1.19, wprowadzając ponad 500 indywidualnych funkcji, poprawek i zmian!


„Windows chroni Twój komputer”

Podczas instalacji wersji 1.19.0 na systemie Windows, Smartscreen programu Windows Defender może wyświetlić ostrzeżenie, gdy uruchomisz instalator. Aby kontynuować, należy kliknąć „Więcej informacji”, a następnie „Uruchom mimo to”. Niestety, twórcy nie są w stanie nic zrobić, aby rozwiązać ten problem. Wygląda na to, że pliki instalacyjne wersji 1.19 muszą zbudować wystarczającą reputację, aby Microsoft uznał je za bezpieczne.


Wersja dla Apple Mac

Podobnie jak w przypadku problemów z systemem Windows, przy pierwszym uruchomieniu aplikacji vintagestory.app na macOS należy ją otworzyć i potwierdzić, aby kontynuować. Twórcy poczynili znaczące kroki w kierunku poprawy wsparcia dla systemu macOS.


Czy wersja 1.19 jest już gotowa?

W tym momencie twórcy uważają, że wersja jest wystarczająco kompletna, aby wszyscy mogli na niej grać. Niektóre z nowych funkcji będą wymagały dalszego dopracowania. Twórcy szacują, że wszystkie nowe animacje w trybie pierwszoosobowym będą wymagać około 100 dodatkowych godzin pracy, aby w pełni dojrzeć. System zapadania się jaskiń, Podręcznik poleceń i zakładka Dostępność mogą również wymagać wizualnych ulepszeń i poprawek.


Co dalej?

W wersji 1.20 twórcy chcieliby stworzyć drugie główne wydarzenie fabularne, nawiązując do Archiwów Rezonansu. Twórcy planują, że będzie to seria doświadczeń głównie na powierzchni, wymagających dużo podróżowania i eksploracji, wraz z nowymi mechanikami podróżowania. Wkraczając w sferę spekulacji: Poza tymtwórcy mają niejasne plany co do potencjalnej przebudowy Kreatora Modeli VS, kontynuacji prac nad systemem mini-wymiarów, wraz ze wszystkimi korzyściami, jakie może przynieść taki nowy system, oraz innymi funkcjami, które nie znalazły się w wersjach 1.18 i 1.19.


Zwiastun aktualizacji gry


Zdjęcia Aktualizacji Gry

Śnieżki!: Lodowe pojedynki z przyjaciółmi i wrogami!


Zmodernizowano tryb pierwszoosobowy: Teraz jest z rękami!


System zapadania się jaskiń: Buduj belki podporowe, aby zapobiec byciu żywcem pogrzebanym (domyślnie włączony tylko w trybie Przetrwania na Dzikiej Ziemi).


Łapanie zwierząt: Udomowione zwierzęta mogą być zabierane za pomocą koszyka. Dzikie zwierzęta, jeśli są wystarczająco małe, mogą być łapane w pułapki.


Dodano poroża i rogi, które mogą być zbierane i montowane na ścianach.Przerobione geody kryształowe: Teraz z kolorowym pokryciem dookoła.


Dodano stojaki na zwoje, które pozwalają także przechowywać cylindry strojeniowe.


Dopracowania mapy świata: Domyślnie nie ujawnia już zbyt wielu informacji, zamiast tego wyświetla wyniki Twoich poszukiwań geologicznych.


Więcej mocy dłuta: Teraz obsługuje dekoracje i wierzchnią warstwę gleby.


Zmodernizowane/nowe modele 3D dla żłobów, wiader i nasion.


Dodano podgląd na żywo podczas importowania schematów.


Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Dodaj komentarz